دوشنبه ٠٨ خرداد ١٤٠٢
 
تقویم
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7043
 بازدید امروز : 13
 کل بازدید : 3143457
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/0625

سعید پوررضا  ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شال                                                                                                                                                                  دانشگاه آزاد اسلامی یکی از مهمترین نهادهای آموزش عالی در میهن اسلامی ماست و مسئولیت آموزشی بخش عظیمی از نیروهای جوان کشور رابر عهده دارد . از آنجاییکه از  اهداف عالی  نظام مقدس جمهوری اسلامی ، پرورش ، تعلیم و آموزش جوانان و  مشتاقان  کسب علم و دانش این سرزمین گوهر بار می باشد ، مسئولیت این نهاد چندین برابر می گردد . اکنون که با بررسی های کارشناسانه دقیق ، دیگر همچون گذشته محدودیتهای آزمونی برای رسیدن مشتاقان علم و دانش به مراکز آموزش عالی وجود ندارد .آموزش همراه با کیفیت یکی از اهداف ارزشمند و اصلی این واحد دانشگاهی می باشد . در همین راستا تلاش و توجه مضاعف  متوجه پایه گذاری و تصویب رشته های مورد نیاز و کاربردی روز در بویژه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، متناسب با ساختار های اجتماعی و اقتصادی منطقه و کشور می گردد .

 با نگاهی به روند فعالیت دانشگاه آزاداسلامی شال از بهمن ماه سال 1388 که در زمینه جذب دانشجو آغاز بکار نمود ، پیشرفتی مطلوب و فعالیتی رو به رشد مشاهده می گردد که البته در وهله ی اول نتیجه ی لطف و عنایت پرودگار و در مرحله بعدی تلاش مسئولین و دلسوزانی می باشد که همواره پشتیبان و حامی دانشگاه بوده و هستند . به رغم تازه تاسیس بودن واحد ، شاهد رشد سریع و شکوفایی آن بخصوص درچند نیمسال اخیر بوده ایم ، ازجمله افزایش تعداد رشته های مصوب وزارت علوم به تعداد 39 رشته در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی پیوسته و ناپیوسته و نیز افزایش تعداد دانشجویان به تعداد  1500 نفر  ، جذب 12 نفر به عنوان عضو هیأت علمی ، تجهیز و راه اندازی امکانات رفاهی ویژه ی دانشجویان و اساتید همچون سلف سرویس ، سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان و اساتید ، خوابگاه دانشجویی و اسکان اساتید ، تجهیر و راه اندازی کارگاهها و آزمایشگاههای مورد نیاز در رشته های مختلف دانشگاه ، تأسیس و آغاز به فعالیت واحد انتشارات ،  و اقداماتی از این قبیل .

بدیهی است مسیر آغاز شده پایانی ندارد و دانشگاه به عنوان یکی از مراکز پویای و رشد همواره نیازمند پیشرفت و توسعه می باشد . از اینرو ورود به مرحله تحصیلات تکمیلی ، بالاتر بردن خدمات رفاهی به دانشجویان و اساتید گرانقدر ، گسترش و بهسازی فضاهای آموزشی و کارگاهی از دیگر اهداف حوزه ی آموزشی و دانشجویی می باشد که امید است با توکل به حضرت حق و تلاش بیشتر مسئولین و دست اندرکاران این بخش دانشگاهی در آینده ای نه چندان دور محقق گردد .


صفحه اصلیIدرباره دانشگاهIاخبارIاطلاعیه هاIنقشه سایت IEnglish
   Copyright © 2012 Shal Islamic Azad University - All rights reserved.